ŞİRKET PROFİLİ

Emre Taş ve Madencilik
KAYSERİ’DEN TÜM DÜNYA’YA
1995 yılında bir anonim ortaklık olarak kurulmuş olan firmamız EMRE TAŞ VE MADENCİLİK ANONİM ŞİRKETİ, kurulduğu günden bu güne madencilik ve doğal taş sektöründe gösterdiği faaliyetler ile sektörün deneyimli firmalarından biri olmanın gururu ile ilerlemektedir.

Sektörde faaliyet göstermeye başladığımızdan bu yana doğal taş ocak işletmeciliği, fabrika üretimi ve doğal taş uygulamalarında ki deneyimlerimiz ile birçok projeyi başarı ile tamamlayarak; sektörde sağlam, güvenilir ve tanınan bir firma haline geldik. Yapı olarak sert doğal taş ocak işletmeciliği ile doğal taş kesme - işleme tesisinde üretim faaliyetlerinde uzmanlaşmış olan firmamızın üretim kapasitesinin büyük kısmını bazalt taşı oluşturmaktadır. Firmamız adına ruhsatlı doğal taş ocaklarımızdan aldığımız bazalt, ve andezit türü blokları, tesisimizde kesme - işleme işlemlerine tabii tutarak; bazalt plak taşı, bazalt döşeme taşı, bazalt kaplama taşı, bazalt bordür, bazalt su oluğu, andezit plak taş, andezit bordür, andezit su oluğu gibi ürünler elde etmekteyiz.

Firmamız uhdesinde iki adet bazalt ve bir adet andezit maden sahası bulunmaktadır. Mevcut üretim makine-ekipman düzeneğimiz ile günlük plaka taşı üretim kapasitemiz ortalama 750 ile 1.000 m² civarındadır. Söz konusu, faaliyetlerimizi, üçü mühendis, üçü işletmeci olmak üzere on bir kişilik idari kadromuz ve doksan çalışanımız ile yapmaktayız.

"TAŞ, DOĞANIN İNSANA SUNDUĞU GÜZELLİK"

EMRE TAŞ ve MADENCİLİK A.Ş.
ADRES BİLGİLERİ
MİMARSİNAN MAH. 1912. SOK. NO:13/1
MELİKGAZİ / KAYSERİ
BİZİ TAKİP EDİN